Hakkımızda

Nokta Elektronik;

GSM mobil iletişim sektöründe işletmelerin ticari ürünlerinin tedariğini sağlayan, Batı Marmara Bölgesinin en büyük, Türkiye'nin önde gelen, sektörün ilklerinden olan ürün tedarikçisidir.

Cep telefonu mağazaları, tedarikçi - toptancı ve distribütör firmalar, perakendeci mağazalar, elektronik mağazaların ürün tedariği çözümleri, proje bazında yönetimi ve zengin ürün çeşidiyle ulusal ve uluslar arası bir çok işletmenin çözüm ortağıdır.

Nokta Elektronik 1999 yılından bu yana telekomünikasyon sektörüne ürün sağlamakta, aynı zamanda satış ve gelir/performans artırıcı çözümler üretmektedir.

20 yılı aşkın deneyimi, sağlam finansal yapısı, tecrübeli yönetim kadrosu, geniş dağıtım kanalları, güvenilir ticaret anlayışı ve iletişim sektörünün gelişmeye başladığı ilk yıllardan bu yana sektördeki uzman teknoloji ve aksesuar çözüm ortağınız.

1995 yılında İstanbul'da bilgisayar donanımı toptan ticareti yapmak üzere kurulan Nokta Elektronik, 1999 yılı son ayında cep telefonu aksesuarları pazarında satışa başlamıştır. 2002 yılı itibariyle kendi markalı ürünlerini piyasaya sunmaya başlamıştır.

2010 yılı sonrası aldığı distribütörlüklerle ürün ve marka gamını genişletmiştir.

Bugün iletişim teknolojilerinin geliştiği ilk yıllardan günümüze yirmi yıllık uzmanlığı, sağlam finansal yapısı, uzman ve yetkin yönetim kadrosu, sektöre getirdiği ilklerle anılan, geniş dağıtım kanalları ve güvenilir ticaret anlayışı ile "sektörün en eskilerinden" olarak büyümeye devam etmektedir.

Kuruluşundan bugüne kadar özellikle cep telefonu ve tabletler gibi mobil cihazlar sektöründe ihtiyacı olan üretim, tedarik, ithalat, dağıtım konularında tecrübe ve bilgi birikiminin verdiği güçle öncü ve yenilikçi rolünü #aksesuar bizim işimiz #iletişimgüçtür sloganlarına uygun olarak sürdürmektedir.

Neden Nokta Elektronik

   • Uygun fiyat

   • Tüm ihtiyaçların tek Nokta'dan tedariği

   • Kapıya kadar teslimat

   • Kredi kartı ve taksit imkanı

   • %100 güvenli alış veriş

   • Konusunda uzman ekip

   • 25.000+ üründe hazır stok

   • Sorunsuz iade garantisi

#aksesuar bizim işimiz

#mobiltrend

#modacepte

#iletişimgüçtür

Telekomünikasyon ve Teknoloji Ürünlerinin Tümünü Tek Nokta'dan Tedarik

Telekomünikasyon ve Teknoloji Tedariği Çözüm Ortağınız


Ekurem - Yeni Nesil Pazaryeri Mağazacılık Platformu
Nokta Elektronik © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.